Choď na obsah Choď na menu
 


Knihy cez prázdniny

17. 7. 2009

Nudíš sa? Prečítaj si knižku! Podľa toho akú chceš:

Horory:

1.Práve 25.8 2009 má vyjsť posledné vydanie Twilight ságy úsvit.Ak sa nudíš už teraz prečítaj si niečo z twilight ságy:súmrak,nov alebo zatmenie .

O úsvite:

Bella Swanová je neodolateľne zalúbená do upíra Edwarda.Stal sa pre ňu krásny sen ale aj nočná mora.Na druhú stranu cíti aj silné puto k vlkolakovi Jacobovi.Prežila búrlivý rok plný napätí a prekvapení.Až nastáva osudový deň:rozhodne sa vstúpiť do života nesmrteľných alebo ostane v ľudskom živote?

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.dajú sa prečítať aj staršie knihy.Samozrejme. Napínavý román a zároveň horor Kvapky ďažďa ktorý je o miešanke Rain ktorá prežila dosť ťažký osud.Je to séria:Kvapky dažďa,Zablysnutie,úder hromu a na konci dúhy.Všetky časti sa v pohode dajú kúpiť.


Kvapky dažďa (Virginia Cleo Andrewsová)

3.Masaker motorovou pílou..možno Vám to pripomína nejeden horor ale ja hovorím o knihe Upálená zaživa.Ide o prípad napísaný podľa skutočnej udalosti.Ide o príbeh sedemnásť ročnej Souad ktorá sa zalúbila do chlapca.V jej dedine však patrí pravidlo:láska pred manželstvom znamená smrť.Rodina u musela potrestať.švagor ju polial benzínom a podpálil-vtedy sa skončil jej prvý život.Pamätala si svoj prvý život.začala žiť svoj druhý život.Jej rodičia neboli hrdinovia ale vrahovia...

http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/25/l25782.jpg

3.Keď už sme rozvýrili tému,musím si spomenúť na Memento.Ide o príbeh kde Radek John rozpráva o narkomanoch a drogošoch.Ak ťa zaujímajú tieto veci kniha je vhodná presne pre teba.

http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/49/l49718.jpg

Musím ukončíť sériu horory,prejdime na niečo menej drastické :D

Romány

1.Denník princeznej od meg cabot je presný román o zamilovanej Mii ktorá je predovšetkým nástupca trónu v Genoviii.Musí však čeliť drzej Grandmére a svojmu učiteľovi algebry ktorý sa zaľúbil do jej mamy.

http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/9/l9460.jpg

2.Anna v Redmonde.Nádherný dievčenský román.OdporúčamObrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skončila som sekciu romány lebo sa tu rozplačem!!!

Záhady

1.Samozrejme treba si spomenúť na mačacie dievča.Príbeh 14 ročnej baby,ktorá sa stane mačkou.Veľmi vyspelé,ak máš rada záhady tak ti to odporúčam.Obrázok                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Záhada pruhovanej mačky je ako stvorená pre teba! čo keby si si ju prečítala?Obrázok                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Každá kniha má svoje tak prejdime na niečo iné!

Zábavné knihy

Odporúčam knihy Fľaka ale aj daľšie.

 

Tento text je chránený vlastníckym autorským právom(je to vlastný text).Jeho kopirácia alebo napodobenie je zakázané.Porušovanie autorských vlastníckych práv je na území Slovenska trestné.©®

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.